Polityka zwrotów

Polityka zwrotów

Akceptujemy zwroty w ciągu 14 dni, co oznacza, że ​​masz 14 dni od otrzymania przedmiotu, aby poprosić o zwrot.

Aby kwalifikować się do zwrotu, przedmiot musi być w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś, nienoszony lub nieużywany, z metkami i w oryginalnym opakowaniu ze wszystkimi akcesoriami. Prosimy o wcześniejszy kontakt z nami za pośrednictwem maila

Uszkodzenia i problemy

Uszkodzone, wadliwe lub nieprawidłowe produkty należy zgłosić w ciągu 14 dni od daty dostawy. Prosimy o sprawdzenie zamówienia po otrzymaniu i natychmiastowy kontakt, jeśli produkt jest wadliwy, uszkodzony lub jeśli otrzymałeś niewłaściwy produkt, abyśmy mogli ocenić problem i naprawić go. Wszelkie zamówienia z problemami podlegają pełnemu zwrotowi lub wymianie, na podstawie decyzji naszego klienta.

Wyjątki / artykuły bezzwrotne

Niektóre rodzaje artykułów nie mogą zostać zwrócone, takie jak towary łatwo psujące się (takie jak żywność, kwiaty lub rośliny), produkty niestandardowe (takie jak zamówienia specjalne lub artykuły spersonalizowane) oraz artykuły higieny osobistej (takie jak kosmetyki) . Nie przyjmujemy również zwrotów materiałów niebezpiecznych, łatwopalnych cieczy lub gazów. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące konkretnego przedmiotu.

Niestety nie przyjmujemy zwrotów artykułów wyprzedażowych ani kart podarunkowych.

Wymiany

Najszybszym sposobem, aby upewnić się, że otrzymasz to, czego chcesz, jest zwrócenie posiadanego przedmiotu, a po zaakceptowaniu zwrotu dokonaj osobnego zakupu nowego przedmiotu. Obecnie nie obsługujemy wymian.

Zwroty pieniędzy

Po otrzymaniu i sprawdzeniu Twojego zwrotu, zwrócimy Ci pełny zwrot pieniędzy w ciągu 5-7 dni roboczych. W przypadku zatwierdzenia automatycznie otrzymasz zwrot środków przy użyciu pierwotnej metody płatności. Pamiętaj, że przetworzenie i zaksięgowanie zwrotu może trochę potrwać, zanim Twój bank lub wystawca karty kredytowej.

Obciążenia zwrotne i spory

Skontaktuj się z nami przez e-mail przed otwarciem sporu dotyczącego obciążenia zwrotnego sprzedawcy lub sporu dotyczącego płatności, ponieważ generalnie możemy rozwiązać ten problem, zanim to nastąpi. Wszelkie obciążenia zwrotne i spory uniemożliwiają nam wydawanie zwrotów lub kredytów z powodu zamrożenia środków.

Zastrzegamy sobie prawo do wyłącznego definiowania i ograniczania, odrzucania i/lub odrzucania zwrotów od klientów w dowolnym momencie z powodu:


Nieregularna lub nadmierna historia zwrotów wskazująca na „garderoba”;

Nieregularna lub nadmierna historia zwrotów obejmująca zużyte, zmienione, wyprane, uszkodzone lub brakujące przedmioty; lub

Potencjalna działalność oszukańcza lub przestępcza.

Podobnie zastrzegamy sobie prawo do odmowy świadczenia usług (zarówno w sklepie jak i online) każdemu klientowi lub podmiotowi z powodu podobnych działań, jak wspomniano powyżej.

Nazwa firmy: Hong Kong Fengyi Digital Technology Co., Limited

Adres firmy: Room 1702, 17/F, Hong Kong Trade Centre, Nos.161-167 Des Voeux Road Central

serwis internetowy

Czas biurowy: 7:00-16:00, innym razem zostaw nam wiadomość, odpowiemy w ciągu 24 godzin.